201220132014Gergelj UrkomGergelj Urkom07.01. - 07.08. 2014Dragomir UgrenDragomir Ugren07.01. - 07.08. 2014UlayUlay07.10. - 07.17. 2014Era MilivojevićEra Milivojević07.16. - 07.31. 2014Andraž ŠalamunAndraž Šalamun07.23. - 07.30. 2014David NezDavid Nez07.23. - 07.29. 2014Jiří ValochJiří Valoch07.24. - 07.31. 2014Sven StilinovićSven Stilinović07.24. - 07.31. 2014Igor GrubićIgor Grubić07.26. - 07.31. 2014201520162017